gerb ukraine

Не паліть траву та сміття

З настанням теплої та сухої погоди  люди, ігноруючи вимоги правил пожежної безпеки, почали масово спалювати на присадибних ділянках, луках суху траву та сміття. Як результат,  на території Носівської ОТГ різко зросла кількість пожеж у екосистемах.

Небезпека таких пожеж полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і охоплює житлові будинки та господарчі споруди.

У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними у поводженні з вогнем. Не розводьте багаття, не кидайте непогашені недопалки або сірники поблизу будівель, в лісопаркових зонах, на полях, луках та узбіччях доріг.

Крім того, звертаємося до населення Носівщини та нагадуємо про заборону випалення залишків сухої трави. Нехтування вимогами правил пожежної та екологічної безпеки відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає покарання у вигляді штрафу для громадян у розмірі від 170 до 340 гривень, а для посадовців — від 850 до 1190 грн.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

А. Шелестюк,

начальник Носівський районний сектор Управління

ДСНС України у Чернігівській області

 

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист