gerb ukraine

 Нотатки із засідання виконкому

Сьогодні у залі засідань Носівської міської ради відбулося  чергове засідання виконавчого  комітету міської ради Про стан роботи із зверненнями громадян за минулий рік доповідала начальник загального відділу Наталія Рубель. Начальник фінуправління міської ради Валентина Пазуха озвучила зміни до міського бюджету  на 2019 рік, які стосувалися  міжбюджетних трансфертів, зокрема, депутатські кошти депутата обласної ради Сергія Баришовця (передбачені на виплату адресної допомоги, встановлення енергозберігаючих вікон та придбання необхідного приладдя у навчальні заклади громади та районну лікарню). Також надійшла субвенція з державного бюджета місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій, за рахунок яких реалізовуються проекти вуличного освітлення: дві черги вулиці Робоча та  друга черга вул.Сагайдачного, а також дитячий майданчик для с. Сулак.

 Члени виконкому  затвердили проектну документацію з реконструкції частини приміщення адмінбудівлі під ЦНАП, надали дозвіл закрити Дебревський клуб, який ще в минулому році згорів. Ще одне непросте рішення довелося приймати членам виконкому, яке стосувалося визначення способу і часу для спілкування та участі  у вихованні дитини гр.І.

Члени виконкому ухвалили  в новій редакції програму організації громадських робіт на території Носівської громади у 2019 році, підтримали клопотання перед обласним фондом підтримки індивідувального житлового будівництва на селі щодо довгострокового пільгового кредиту, а також виділили кошти із загального фонду міського бюджету для надання матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем на поховання.

 Прес- служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист