gerb ukraine

Громада — сильна єдністю

 Вчора у Козарському будинку культури  проходили збори за місцем проживання громадян жителів сіл Козари та Андріївка, на яких міський голова Володимир Ігнатченко прозвітував про   виконання власних та делегованих повноважень за 2018 рік.

Збори  відкрила староста Тетяна Бруй, яка, привітавши учасників зібрання, запросила всіх до активної участі в обговоренні, озвученні наболілих проблем перед  представниками влади. Адже до Козар приїхали як заступники міського голови Олександр Сичов, Людмила Міщенко, керівник відділу освіти сім’ї, молоді та спорту  Наталія Тонконог, голова райдержадміністрації Вікторія Вершняк, представники аграрного  холдингу «Маяк» Сергій  Рубашка.

    Міський голова прозвітував про зроблене, відповів на всі питання жителів. Питань і справді було немало. Люди  озвучували  все, що хвилювало. Звісно, є такі проблеми,  які  хвилюють усіх жителів громади: дороги, вуличне освітлення, вирубка  аварійних  дерев.  Частина з порушених питань були індивідуальні, проте  їх позитивне вирішення слугувало б для всіх. Зокрема, це стосується  відсутності магазину в Адріївці. Наче й поруч Козари, і Носівка недалеко, однак  не всі сільчани в змозі вирушити за покупками найнеобхіднішого. Донедавна працювала виїзна  торгівля, а тепер навіть хліба ніде купити.

    Надзвичайно актуальним лишається надання послуг «Укрпоштою». Цим питанням і міський голова, і голова РДА  займаються півроку, оббиваючи  владні пороги у Чернігові та столиці. Та й хіба лише вони. Така ситуація по всій області, яку  в ПАТ «Укрпошта» обрали для реалізації пілотного проекту щодо впровадження пересувних відділень. Дуже важко коментувати  умови цього проекту, який стаціонарне відділення передбачає виключно  в тих населених пунктах, де населення дві і більше тисяч. У Носівській ОТГ це лише Носівка та Володькова  Дівиця. Були неодноразові зустрічі з обласною очільницею підприємства Оленою Дорошенко, генеральним директором «Укрпошти» Ігорем Смілянським. Втім, вони не дослухаються, апелюючи  на всі вимоги єдиним: у збиток працювати не будуть. Втім, не зовсім зрозумілим лишається питання збитковості підприємства, яке має ціну на кожну послугу.   Натомість з впровадженням пересувних відділень територією громади, мало не щотижня виникають невдоволення людей якістю послуг поштовиків. Не доставляється вчасно преса, люди не отримують листи, грошові перекази. Дуже болючим  було  саме це питання для козарців, 42 жителів цього села не отримали у  грудні-січні кошти за невикористану субсидію, постійно губляться газети, листи тощо. Хоча документи були подані вчасно, опрацьовані  соціальними працівниками.  Чому до цього часу люди не отримали кошти, відповіді у Чернігові поки не знають. З початку січня  пожинаємо  плоди пілотного реформування «Укрпошти» і в ставленні до людей, які там працюють: правління створило такі умови для працівників, що люди просто розраховуються. Так сталося  в Носівці. Неодноразові перемовини з керівництвом  підприємства щодо поновлення повноцінної роботи  центрального відділення  поки що  очікуваного результату не дають, адже оголошені вакансії з мізерною заробітною платою не зацікавлюють земляків.

    Лунали на зустрічі питання  графіку маршрутного таксі, яке курсує на столицю, втім для його позитивного рішення, як, власне і для інших питань, має бути офіційне звернення жителів, а не просто висловлення невдоволення чи озвучення проблеми.

    Актуальним для жителів цих сіл є  проблема з інтернетом. І коли сьогодні  важко уявити  життя і роботу без мережі у місті, для більшості сіл це залишається недоступною розкішшю. Словом, проблеми у сільчан є, і для того й  відбуваються такі зустрічі, аби їх порушувати, вирішувати, адже громада – велика сила, якщо  єдина у своїх  починаннях і рішеннях. По всім порушеним на  зустрічі питаннях міський голова надав  доручення   заступникам та керівникам структурних підрозділів для детального вивчення та подальшого вирішення.

     Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист