gerb ukraine

Міцного здоров’я, благополуччя, щастя вам на кожнім кроці у новому 2019-му році!

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з  прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим ! Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. У житті Носівської громади також відбулися позитивні  зміни. Щиро  вірю, що й наступний 2019 — рік   увійде у життя рідного краю з добром та радістю.       З усією впевненістю можу сказати, що всі здобутки нашої громади, її  перемоги і авторитет – результат вашої повсякденної праці, шановні земляки. Саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, натхненню, активній громадянській позиції й безмежній любові до рідного краю. Щиро дякую вам за працьовитість і професіоналізм, терпіння і розуміння, цілеспрямованість і патріотизм.

Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, світлом та Божим благословенням, а очі наповняться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий — 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

У новорічну та Різдвяну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож нехай чарівні зимові свята подарують вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін,    роком миру для України, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення, процвітання нашої громади! Зі святами будьте здорові!

З повагою Володимир ІГНАТЧЕНКО,

міський голова

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист