gerb ukraine

Доброта за покликом серця

В залі засідань Носівської міської ради відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня  волонтера.  Привітала присутніх, подякувавши всім, хто носить це високе звання, заступник міського голови Людмила Міщенко.

Захід відкрила голова районної ради ветеранів Олександра Ляшенко, яка  подякувала всім присутнім  добротворцям, яких  на Носівщині 338 чоловік різного віку, професії, статусу, проте всіх їх об’єднує спільне бажання допомагати  іншим. Волонтери – люди надзвичайні, адже  їхньої доброти, щирості, милосердя і неспокою вистачає на всіх, хто цього потребує.

 З початком війни на сході в Україні і в нашому краї сформувалася справжня армія добротворців, які з перших днів об’єдналися у  допомозі для захисників Батьківщини. Красномовним підтвердженням тому стали  виступи волонтера Юрія Корінька та військового капелана, настоятеля Спасо-Преображенської церкви о.Василія про милосердя, щирість і щедрість наших земляків, які  ділилися із захисниками  абсолютно всім  і тоді, у полум’яному 2014-му році, і по сьогодні, коли  в зоні конфлікту несуть службу  наші земляки. Ніхто з них не забутий, тривають систематичні відправлення допомоги відповідно до потреб, проте для  наших солдат головне увага і турбота, які вони відчувають до себе з рідного краю.

 Які ж урочистості без вітань, подарунків, квітів. Були вони і  для волонтерів. А ще безмежна вдячність всіх, за те, що вони обрали саме таку дорогу по життю:  допомагати іншим, не рахуючись із власним здоров’ям, часом, не розраховуючи на винагороду чи вдячність. Участь у заході брали також представники районної адміністрації та ради.

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист