gerb ukraine

На засіданні виконкому міської ради

  На  останньому засіданні виконкому, розглядалося ряд важливих питань, які хвилюють жителів громади і міста понад усе. Зокрема, і таке злободенне, як підняття тарифів в оплаті проїзду автотранспортом. Перевізник  звернувся до міської ради з пропозицією щодо підняття тарифів до 8грн 75 коп.,однак фахівці – економісти проаналізувавши економічне обгрунтування, врахувавши підвищення цін на 23 відсотки, запропонували   збільшити ціну на одну гривню.

Обговорення цього питання, яке стояло першим у порядку денному було  активним. Громадськість запрошували на засідання виконкому, але жителі громади  не виявили  активності, жодного представника не було на засіданні виконкому. Однак  члени виконкому гостро ставили питання перед  представником перевізника   стосовно виконання ним умов договору, зокрема,  відсутності графіків руху на зупинках та в автобусах, незадовільний санітарни та технічний  стан  салонів тощо. Перший заступник міського голови  Олександр Яловський наголосив, у разі подальшого ігнорування умовами договору, стоятиме питання щодо його розірвання. Члени виконкому прийняли рішення винести на обговорення , яке триватиме 30 днів, дане питання, після чого  остаточне рішення буде прийматися  депутатами на пленарному засіданні сесії міської ради.

 Ще одне надзвичайно важливе питання денного виконкому: схвалювали відкриття на території громади інклюзивно-ресурсного центру.

Обговорювали також програму  утримання об’єктів та майна  комунальної власності      Носівської територіальної громади  на 2019 рік, вносили зміни  до міського бюджету, ставок та пільг  із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Носівської міської ради,  встановлення ставок  в оплаті  за землю. Підтримали  програму охорони культурної спадщини, Концепцію створення Центру надання адміністративних послуг в Носівській міській раді на 2018-2020 роки, програму  розвитку та удосконалення організації  харчування в закладах освіти,   передали  на баланс міської ради   інклюзивний дитячий  майданчик. Затвердили  проектну   документацію з будівництва  амбулаторії сімейної медицини у  Володьковій Дівиці, проектну документацію з відновлення систем вуличного освітлення громади. Затвердили  порядок  розміщення  інформаційних наметів та встановлення місць для їх розміщення, затвердили програми забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення  та автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування  на 2019 рік,   програму «Соціальне таксі» та положення про надання  транспортних соціальних послуг особам з інвалідністю, програму підтримки індивідуального житлового будівництва  «Власний дім», ряд інших важливих питань.

 Обговорили та ухвалили  заходи  для  дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей- сиріт з нагоди   Новорічних та Різдвяних свят.

 Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист